Pobierz plik PDF

Aby pobrać plik instrukcji w formacie pdf, musisz podać Imię i swój adres e-mail.

Budzik WIFI NX-70 306

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Informacja o ochronie Państwa danych osobowych znajduje się w Regulaminie oraz w Polityce prywatności.Oświadczam, że zapoznałem się z zawartymi w nich informacjami.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nexus Jarosław Gaładyk, z siedzibą w Warszawie (01-986), ul. Wazów 8A sp. w celach marketingowych tj. wysyłania cyklicznie propozycji produktów lub usług opartych na poprzednich zakupach dokonanych w Nexus Jarosław Gaładyk lub na produktach/usługach, którymi byłem zainteresowany. Podanie danych w tym celu jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

Odbiorcami danych mogą być firmy informatyczne zajmujące się obsługą Nexus Jarosław Gaładyk oraz firmy zajmujące się marketingiem internetowym. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania przeze mnie zgody a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem pod adresem: sklep@gospy.pl lub tel. 500-565-541

Zobacz film instruktażowy w serwisie YouTube