424 - Dyktafon pendrive VX13 PASS

    Kliknij i pobierz


FILM INSTRUKTAŻOWY MODELU SET VX-13
FILM POKAZOWY, W JAKI SPOSÓB ZAKTUALIZOWAĆ DATĘ W DYKTAFONIE
 

 

Jak zaszyfrować dane na urządzeniu Dyktafon pendrive VX13 PASS

1) Wykonaj pierwsze, dowolnej długości nagranie- według instrukcji.

2) Po podłączeniu urządzenia do komputera wyświetli się dysk wymienny. Otwórz go.

3) Upewnij się że na dysku znajduje się utworzony przy nagraniu pierwszego pliku folder „RECORD” oraz aplikacja „Encryption tools”.

 Uruchom aplikację „Encryption tools”.

4) Po uruchomieniu aplikacji w polu numer 1 wpisz hasło, a w polu numer 2 powtórz ponownie hasło i naciśnij przycisk OK. Po zatwierdzeniu folder o nazwie RECORD zostanie ukryty. Nowo nagrane pliki nie będą widoczne.

5) Aby ponownie wyświetlić folder o nazwie RECORD i odsłuchać nagrane pliki ponownie uruchom

 program „Encryption tools” W polu numer 3 wpisz ustawione wcześniej hasło. Folder RECORD ponownie pojawi się na pamięci urządzenia. W tym folderze będą nowo nagrane pliki dźwiękowe i będzie możliwe ich odsłuchanie.


Jeżeli na dysku nie masz programu, musiał zostać on usunięty przez Twój antywirus, poniżej możesz pobrać go ponownie lub skontaktuj się z nami.
Encryption tool - Kliknij By pobrać. Zalecamy wyłączyć program antywirusowy-ponieważ szyfrujące oprogramowanie wykrywane jako wirus.
W przeglądarce chrome może wyskoczyć bład pobierania, proszę użyć wtedy innej przeglądarki jak np, Edge lub Mozilla.Jeżeli na dysku nie masz programu do zmiany daty i czasu, możesz wygodnie pobrać go poniżej.
Program do ustawienia czasu - Kliknij By pobrać.